TeachPoint

Jak pomoci

Podpořte naši práci finančně

Číslo našeho účtu je: 1540081002/2700

Příprava materiálů, seminářů, koordinace i samotný provoz institutu vyžadují značné náklady a my nechceme žádat a přijímat dotace od státu či EU. Pokud naši činnost chcete finančně podpořit, budeme rádi za jakýkoliv příspěvek.

Upozorňujeme, že příspěvky nelze bez písemné dohody vázat na konkrétní účel. Finanční příspěvky mohou být daňově uznatelným nákladem – v případě potřeby jsme připraveni Vám vystavit doklad o poskytnutí daru (v takovém případě nás kontaktujte na info@teachpoint.cz).

Díky Vaší pomoci budeme schopni osvětu v oblasti sebe – vzdělávání i samotnou činnost institutu neusáte vylepšovat a realizovat naše společné hodnoty účinněji. Pouze si Vás pro vyloučení případných budoucích nejasností dovolujeme upozornit, že s ohledem na udržení nezávislosti a nestrannosti naší práce nebudeme přijímat žádné pokyny, příkazy či podmínky, související s poskytnutím daru.

Podpořte naši práci odborně

Máte-li kapacitu i zájem pomoci naší činnosti a sdílíte-li podobné hodnoty, jako my, budeme rádi, pokud nám pošlete krátkou informaci o sobě, své specializaci a možnostech Vašeho zapojení.

S ohledem na naše kapacity se předem omlouváme, nebudeme-li schopni na Vaši nabídku reagovat. Není to v žádném případě proto, že bychom si Vaší nabídky nevážili. Naše kapacity jsou však velice omezené a postižených lidí je obrovská spousta.

Jsme tu pro Vás

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA, na kterou se vztahuje ochrana osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

© TeachPoint Mgr. Lenka Trkalová | Spravuje ReVitta studio